O krok od elity. Siatkarki grają o Ligę Mistrzyń!

Już dziś o 20:30 siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź staną przed szansą postawienia przedostatniego kroku w kierunku fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Ich przeciwniczkami będzie słoweńska drużyna – Calcit Kamnik.

Na początku obecnego sezonu Łódzkie Wiewióry są dalekie od swojej optymalnej formy. Po bolesnej porażce w premierowym spotkaniu z BKS-em Bielsko-Biała i pewnym ograniu beniaminka ze Świecia, Ełkaesianki w miniony piątek męczyły się w meczu z Energą MKS Kalisz, ostatecznie przegrywając po tie-breaku.

Po drugiej stronie siatki stanie we wtorek drużyna Calcit Kamnik. Słowenki w swojej lidze wygrały wszystkie rozegrane spotkania, choć nie przyszło im to łatwo. Dziewięć zgromadzonych do tej pory punktów pozwoliło im też zasiąść na fotelu lidera tabeli.

Minimalnym faworytem poniedziałkowego starcia wydają się więc być gościnie ze Słowenii. Europejskie rozgrywki są jednak gość nieprzewidywalne, przez co nie można w nich skreślać żadnego z zespołów.

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:30. W kasach wciąż pozostała pula biletów, a nieobecni tego wieczora w Łódź Sport Arenie kibice mecz będą mogli obejrzeć w Polsacie Sport.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0