Mecz na szycie TAURON Ligi już dziś!

Trzy dni po zakończeniu zmagań w Lidze Mistrzyń czeka nas kolejna nie lada gratka siatkarska. W niedzielę w Łódź Sport Arenie trzeci zespół TAURON Ligi podejmie wicelidera z Rzeszowa.

Nie opadły nawet emocje po trzech dniach zmagań w siatkarskiej Europie, a już dziś do Łodzi przyjedzie DeveloPress SkyRess Rzeszów. Fenomenalny wicelider dotychczas nie brał jeńców, a w pierwszym spotkaniu z ŁKS-em wygrał pewnie 3:0. Niedzielny mecz będzie jednak z goła inny. Tak samo inne będą zespoły, które do niego przystąpią.

Przewagą „Łódzkich Wiewiór” z całą pewnością będzie więcej czasu na odpoczynek po maratonie grania w Lidze Mistrzyń. Ełkaesianki turniej grupy C rozgrywały w swojej hali, więc nie miały nawet potrzeby dalekiego wyjazdu. Rzeszowianki z kolei w środku tygodnia rywalizowały w niemieckim Schwerinie, z kolei już w weekend musiały przejechać pół Polski na mecz w Łodzi.

Spotkanie na szczycie w Łódź Sport Arenie rozpocznie się już dziś o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport.

fot. Łukasz Żuchowski