Magdalena Saad w szóstce 2. kolejki TAURON Ligi

MVP poniedziałkowego meczu z Jokerem Świecie – Magdalena Saad – znalazła się w „Szóstce kolejki” portalu WPSportoweFakty. Dla libero Łódzkich Wiewiór jest to pierwsze takie wyróżnienie w sezonie.

Wychowanka ŁKS-u, która tego lata powróciła do swojego rodzimego klubu według dziennikarzy była najlepszą zawodniczką brązowych medalistek LSK. Portal WPSportoweFakty docenił wpływ Magdy na grę Ełkaesianek podkreślając jej dobre przyjęcie:
– Niemal wszystkie piłki posyłane w kierunku libero ŁKS-u Commercecon Łódź zostały dograne w punkt do Britt Bongaerts. To dzięki niej w ataku popisywać co rusz mogła się Nadja Ninković. W starciu z beniaminkiem LSK Magdalena Saad była prawdziwą opoką brązowych medalistek mistrzostw Polski – w taki sposób swój wybór argumentowali dziennikarze.

Na ławce rezerwowych zestawienia znalazła się również kapitan ŁKS-u Commercecon Łódź – Katarzyna Zaroślińska-Król.

Szóstka 2. kolejki TAURON Ligi:
Rozgrywająca: Natalia Gajewska  (BKS Stal Bielsko-Biała)
Atakująca: Kiera van Ryk (Developres SkyRes Rzeszów)
Środkowa: Andressa Picussa (E.Leclerc Moya Radomka Radom)
Środkowa: Shelly Stafford (DPD Legionovia Legionowo)
Przyjmująca: Olivia Różański (DPD Legionovia Legionowo)
Przyjmująca: Weronika Szlagowska (BKS Stal Bielsko-Biała)
Libero: Magdalena Saad (ŁKS Commercecon Łódź)

Ławka rezerwowych:
Katarzyna Zaroślińska-Król (ŁKS Commercecon Łódź)
Katarzyna Skorupa (E.Leclerc Moya Radomka Radom)
Emilia Mucha (Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz)