„Lala” na dłużej w Łodzi!

Klaudii Alagierskiej żadnemu kibicowi ŁKS-u przedstawiać nie trzeba. Sympatyczna środkowa po dołączeniu do „Łódzkich Wiewiór” momentalnie skradła serca kibiców stając się jedną z ulubienic trybun. Zmagania „Lali” kibice z Łodzi podziwiać będą mogli jeszcze w kolejnym sezonie!

Alagierska do ekipy ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła stosunkowo niedawno, bo przed sezonem 2018/19. Dwudziestodwuletnia wówczas środkowa bardzo mocno przyczyniła się do pojawienia się w klubowej gablocie złotego medalu mistrzostw Polski.

W następnym sezonie doświadczona środkowa swoją znakomitą grą zapewniła sobie miejsce w czołówkach indywidualnych rankingów w LSK. Dopełnieniem wyróżnień indywidualnych Klaudii z całą pewnością było wywalczenie brązowego medalu MP.

Dobra gra w Łodzi i szereg nagród indywidualnych sprawiły, że w kierunku „Lali” coraz mocniej spoglądał Jacek Nawrocki – selekcjoner kadry siatkarek. Dzisiaj jednak mecz reprezentacji bez Klaudii na parkiecie jest wręcz niemożliwy!

Gdyby sukcesów było mało, to na początku roku 2020 w plebiscycie Dziennika Łódzkiego Klaudia wybrana została najlepszym sportowcem województwa Łódzkiego w roku 2019!

Swój akces o zawodniczkę składał również Chemik Police, jednak podchodów mistrza Polski nie można uznać za udane.

Klaudia, cieszymy się, że dalej będziesz częścią biało-czerwono-białej rodziny!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0