Klaudia Alagierska i Aleksandra Wójcik w składzie na ME 2019!

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet. W łódzkiej Atlas Arenie reprezentacja Polski zainauguruje zmagania w fazie grupowej. Pierwszym rywalem Polek będzie Słowenia, której barwy reprezentuje nowa rozgrywająca ŁKS Commercecon Łódź – Eva Mori.

Trener siatkarek reprezentacji Polski – Jacek Nawrocki, zdecydował, że dwie mistrzynie Polski – Klaudia Alagierska i Aleksandra Wójcik, znajdą się w kadrze na Mistrzostwa Europy.

Polki znajdują się w grupie B z reprezentacjami: Włoch, Belgii, Ukrainy, Słowenii oraz Portugalii. Pierwsze spotkanie naszej kadry odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:30 w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć na kanałach: TVP 2, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Terminarz spotkań reprezentacji Polski:

23 sierpnia: Polska – Słowenia, godz. 20:30

24 sierpnia: Portugalia – Polska, godz. 20:30

26 sierpnia: Polska – Ukraina, godz. 20:30

28 sierpnia: Belgia – Polska, godz. 17:30

29 sierpnia: Polska – Włochy, godz. 20:30

Wszystkie mecze w grupie B odbędą się w Łodzi.

Podczas spotkań naszej kadry na pewno będzie można liczyć na biało-czerwono-białych kibiców, którzy potrafią stworzyć kapitalną atmosferę. Trzymamy mocno kciuki za nasze zawodniczki!