Kapitan mistrza Polski wzmacnia ŁKS Commercecon Łódź!

Dwukrotna mistrzyni Polski i kapitan zespołu, który uniósł mistrzowskie trofeum w poprzednim sezonie – Martyna Grajber. Doświadczona przyjmująca w nadchodzącym sezonie będzie bronić biało-czerwono-białych barw!

Dwudziestosześcioletnia Martyna Grajber swoją siatkarską karierę rozpoczynała w rodzinnej Pile i tamtejszym PTTPS-ie Piła, jednak w seniorską siatkówkę weszła reprezentując barwy SMS-u PZPN Sosnowiec. Po skończeniu szkoły środkowa przeniosła się do Łodzi, gdzie przez pięć lat grała w Budowlanych. Ostatnim jak dotąd klubem w karierze Martyny Grajber był hegemon polskiej ligi – Chemik Police.

W swojej karierze nowa siatkarka ŁKS-u zaznała smaku zwycięstw i medali – dwa ostatnie sezony Grajber kończyła jako mistrzyni Polski, a wcześniej po razie zdobyła srebro i brąz mistrzostw Polski. W gablocie środkowej znaleźć można medale za puchary – cztery złote za zdobycie Pucharu Polski, a także dwa za rozgrywki Superpucharu Polski.

W sezonie 2020/2021 Martyna uplasowała się na 1. miejscu w rankingu najlepszych przyjmujących TAURON Ligi. Z przyjęciem na poziomie 65,68% wyprzedziła Justynę Łysiak i Marię Stenzel. W minionych rozgrywkach wystąpiła w 27 meczach ligowych, zdobywając łącznie 145 punktów. W sumie przez osiem sezonów zagrała w ponad 200 meczach ligowych i “nabiła” dla swoich zespołów ponad 1000 punktów. Ponadto występowała również w rozgrywkach Pucharu i Superpucharu Polski oraz w europejskich pucharach.

Martyna, witamy w Łódzkim Klubie Sportowym! Życzymy kolejnych medali, które przyniesie ci gra w biało-czerwono-białych barwach!