Hit TAURON Ligi już dziś! ŁKS Commercecon zagra z Chemikiem

Po awansie siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź do fazy grupowej Ligi Mistrzyń przyszedł czas na hitowe starcie na polskim podwórku. Łódzkie Wiewióry zmierzą się już dziś z mistrzem Polski – Chemikiem Police.

Jaki był początek sezonu w wykonaniu siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego, każdy wie. Po dwóch dość bolesnych i nieoczekiwanych porażkach w TAURON Lidze wydaje się, że forma Ełkaesianek powoli wchodzi na pułap tej optymalnej. Przeszedł jednak czas na jej weryfikacje.

Spotkania Łódzkich Wiewiór z Chemikiem Police, już od powrotu Ełkaesianek do siatkarskiej elity, budzą nie małe emocje. Obie ekipy bez wątpienia są jednymi z najlepszych w naszym kraju, co potrafią co rusz udowodnić.

Do jutrzejszego starcia gościnie podejdą jednak po fatalnym wręcz początku sezonu. Policzanki przegrały trzy pierwsze pojedynki, a oceny pierwszych potyczek nie zmieni nawet ostatnie zwycięstwo nad BKS-em Bielsko Biała. Wydaje się więc, że nieco większym faworytem będą siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego.

W tym miejscu warto przypomnieć, że spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców. Każdy sympatyk biało-czerwono-białych będzie mógł jednak śledzić mecz na antenie Polsatu Sport. Na trzydzieści minut przed rozpoczęciem pojedynku, odbędzie się również specjalne przedmeczowe studio.

Jak wiecie najbliższe mecze odbędą się już bez udziału publiczności, na szczęście spotkanie 5. kolejka TL: ŁKS…

Opublikowany przez ŁKS Commercecon Łódź Sobota, 17 października 2020

fot. Łukasz Żuchowski