Developres czy ŁKS? Czas na decydujący bój o finał!

Już dzisiaj poznamy drugiego finalistę TAURON Ligi. Korki od szampanów mogą strzelić w Rzeszowie, albo Łodzi. Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego liczą jednak na to, że „Łódzkie Wiewióry” powtórzą pierwszy mecz na Podkarpaciu i zagrają o złoto.

Pierwsze dwa mecze półfinałowe pomiędzy ŁKS-em Commercecon ŁódźDevelopresem Rzeszów powiedziały nam jedno – wygrywa ten, kto trafi z dyspozycją dni. Najpierw w Rzeszowie profesorski mecz zagrały „Łódzkie Wiewióry”, które zdominowały rywalki niemalże w każdej płaszczyźnie siatkarskiego rzemiosła. Kilka dni później rewanż w Łódź Sport Arenie wygrały rzeszowianki, które były tego dnia po prostu lepsze.

Trzeci mecz w tej parze będzie więc arcyciekawy. Obie ekipy mają coś do udowodnienia, a przecież na szali swoi awans do finału TAURON Ligi – przepustka do gry o mistrzostwo Polski. W decydującym o złotym medalu boju czeka już jednak Chemik Police, obrońca mistrzowskiego tytułu i w ostatnim czasie niezwykle dobrze naoliwiona maszyna.

Kto więc trafi we wtorek z dyspozycją dnia i już pod koniec tygodnia rozpocznie bój o złoto? Developres czy ŁKS? O tym przekonamy się już dziś po godzinie 20:30. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport.

fot. Łukasz Żuchowski