Derby to już przeszłość. Pora na kolejne wyzwanie!

Już w najbliższą niedzielę „Łódzkie Wiewióry” po raz kolejny staną do walki o ligowe punkty. We własnej hali podopieczne trenera Marka Solarewicza podejmować będą siatkarki z Piły.

Po środowym potknięciu i porażce w meczu derbowym pozostało już tylko wspomnienie. Wspomnienie, które na pewno będzie motywowało łódzkie siatkarki do walki o następne ligowe punkty. Niedzielne spotkanie wydaje się być idealną okazją do starcia kurzu z środy i pokonania kolejnego już w tym sezonie rywala.

Zespół gości na początku obecnego sezonu nie radzi sobie zbyt dobrze. Zawodniczki z Piły w trzech dotychczasowych spotkaniach wygrały tylko raz. Z setowym bilansem 3:6 zajmują dopiero ósmą lokatę w tabeli. Faworytem niedzielnego spotkania wydają się więc być gospodynie pojedynku.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18. Nie ma więc lepszej opcji na zakończenie weekendu niż mecz mistrzyń Polski!