Czas zdobyć Pałac. Siatkarki wracają do grania!

Po świąteczno-noworocznej przerwie do walki o ligowe punkty powrócą siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego. Na pierwszy ogień Ełkaesianki zmierzą się ze znanym i lubianym Pałacem Bydgoszcz.

Na dziesięć ostatnich starć ŁKS-u z Pałacem, aż siedem wygrywały „Łódzkie Wiewióry”. I tylko jedno z wygranych spotkań zakończyło się tie-brekiem. Nie można sobie wyobrazić sobie lepszego przeciwnika dla Ełkaesianek na pierwszy mecz po przerwie.

Bydgoszczanki jak dotąd w lidze spisują się dość standardowo jak dla siebie – ani dobrze, ani źle. Ot, ligowy średniak. Siatkarki Pałacu w dodatku zupełnie nie radzą sobie w potyczkach z czołówką ligi, żadnego z nich jak dotąd nie wygrywając.

Ełkaesianki myśląc o zdobyciu kolejnego z rzędu medalu nie mogą pozwolić sobie już na wpadki. Po kiepskim początku sezonu i małym przestoju po zakażeniach koronawirusem „Łódzkie Wiewióry” zdają się jednak płynąć na swojej fali, która doprowadziła ich do czwartego miejsca ligowej stawki.

Początek meczu zaplanowano na poniedziałkowe popołudnie, dokładniej na godzinę 17:30.

fot. Łukasz Żuchowski