Czas na drugi mecz ćwierćfinału, czas na awans!

Już dziś siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź w drugim meczu ćwierćfinałowym TAURON Ligi zagrają z BKS-em Bielsko-Biała. Dla „Łódzkich Wiewiór” jest to idealna okazja, żeby już wieczorem świętować awans do najlepszej czwórki rozgrywek.

Pierwsze spotkanie ŁKS-u Commercecon Łódź z BKS-em Bielsko-Biała było istnym rollercoasterem emocji. Po czterech skrajnie różniących się od siebie setach lepsze okazały się jednak „Łódzkie Wiewióry”, a relację z tego meczu przeczytacie TUATJ.

W poniedziałek ełkaesianki staną więc przed szansą awansu do półfinału TAURON Ligi, w którym już czeka Developres Rzeszów. Zadanie nie będzie jednak łatwe, wszak „Łódzkie Wiewióry” z czterech ostatnich meczów w Bielsku wygrały zaledwie jedno. Każde z tych spotkań było w dodatku niezwykle emocjonującymi pięciosetowymi bojami.

Czy czeka nas więc kolejny pełen emocji mecz zakończony tie-breakiem? Czy ŁKS Commercecon Łódź zamelduje się już dziś w półfinale? Na te, ale i kilka innych pytań, odpowiedź poznamy już dzisiaj po 17:30. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport.