Bilety na mecz z DevelopResem Rzeszów są w sprzedaży!

Nowy Rok siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną z przytupem – w najbliższy piątek zmierzą się na własnym terenie z aktualnymi liderkami TAURON Ligi, DevelopResem Rzeszów. W tym ważnym dniu, w Sport Arenie im. „Ziuny” Żylińskiego nie może zabraknąć najważniejszych zawodników biało-czerwono-białych – ich wiernych kibiców! Bilety na to prestiżowe spotkanie są cały czas dostępne w sprzedaży.

Ełkaesianki zakończyły 2021 rok w dobrym stylu – pokonały w domowym starciu Radomkę Radom 3:1, rewanżując się za wyjazdową porażkę w pierwszej rundzie bieżącego sezonu. Teraz przed nimi przyszedł czas na kolejne wyzwanie, czyli starcie z aktualnymi liderkami TAURON Ligi – DevelopResem Rzeszów. Do pierwszego spotkania „Wiewiór” w 2022 roku pozostało niewiele czasu, gdyż pierwszy gwizdek wybrzmi w najbliższy piątek (07.01) o godzinie 17:30!

Bilety na ten mecz są dostępne za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży. Zakup stacjonarny biletu będzie dostępny jedynie w dzień meczowy, od godziny 8 rano.

Ceny biletów na wszystkie sektory to 10 złotych za bilet ulgowy oraz 20 złotych za bilet normalny.

Ełkaesiacy, w piątek wszyscy widzimy się na hali!

Fot. Pilot08