Ann Kalandadze: Jestem podekscytowana grą w Final Four

Już w sobotę siatkarki ŁKS-u rozpoczną zmagania w Final Four Pucharu Polski w Nysie. Przed spotkaniem półfinałowym przed kamerą klubowej telewizji stanęła przyjmująca – Ann Kalandadze.

O grze w Final Four w Nysie:
– Oczywiście, że jestem podekscytowana. Nigdy wcześniej nie miałam okazji grać na takim poziomie i rozgrywanie tych ostatnich szczebli Pucharu Polski jest bardzo ekscytujące.

O planie na mecz z Chemikiem:
– Jak zawsze musimy zrobić to, co potrafimy najlepiej. Jako zespół zawsze mamy taki cel – grać jak najlepiej, to co najlepiej potrafimy. Później przychodzą oczywiście wyniki i mamy nadzieję, że pójdzie nam jak najlepiej.

Kilka słów do kibiców:
– Zawsze, kiedy nawet nie ma was w hali, czujemy wasze wsparcie. I chciałabym podziękować za to wsparcie, które już nam daliście i że zawsze je mamy.

fot. Łukasz Żuchowski