Aleksandra Pasznik opuszcza ŁKS Commercecon Łódź

Kolejną siatkarką, której nie zobaczymy w biało-czerwono-białych barwach w następnym sezonie jest Aleksandra Pasznik. Rozgrywająca żegna się z Łódzkim Klubem Sportowym po jednym wspólnym sezonie.

Aleksandra Pasznik do Łodzi trafiła przed rozpoczęciem sezonu 2020/21, jako zawodniczka do rywalizacji z Britt Bongaerts. Polska środkowa przez znaczą część rozgrywek była jedynie zmienniczką, jednak kiedy pojawiała się na parkiecie, okazywała się być asem w talii trenera Cuccariniego czy Maska.

Ola wystąpiła w 20 meczach TAURON Ligi w sezonie 2020/2021, miała okazję zadebiutować również w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Uważni kibice pamiętają wejście Oli w piątym meczu o brązowy medal. Weszła w nerwowym momencie, ale to jej nie zraziło. Nie tylko dobrze pokierowała grą, rozdzielając piłkę do innych Wiewiór, ale również sama popisała się niezwykle ważnym asem serwisowym.

Według medialnych spekulacji „Pajo” w nadchodzącym sezonie ponownie spotka się w jednej drużynie z Katarzyną Zaroślińską-Król. Obie zawodniczki łączone są bowiem z transferami do Radomki Radom.

Ola, dziękujemy za grę w biało-czerwono-białych barwach! Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

fot. Łukasz Żuchowski

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0