Piłka Nożna

Zwycięski powrót Zawiszy na Gdańską!

W sobotę nadszedł długo wyczekiwany w Bydgoszczy mecz – Zawisza po pięciu latach wrócił do domu! Na stadionie przy ul. Gdańskiej niebiesko-czarni pokonali Spartę Brodnica w ramach ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski!

Po 5 latach Zawisza Bydgoszcz powrócił na stadion przy ul. Gdańskiej. To niezwykle istotne w kwestii odbudowy piłkarskiej potęgi spotkanie, dodatkowo udało okrasić się widowiskowym zwycięstwem.

Zawisza w ramach ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski pokonał Spartę Brodnica 3:2. Bohaterem spotkania bez wątpienia można nazwać byłego gracza ŁKS-u, a przede wszystkim wychowanka Zawiszy – Kamila Żylskiego. Kamil strzelając hat-tricka zapewnił niebiesko-czarnym awans do kolejnej rundy pucharu.

W półfinale rozgrywek Zawisza zmierzy się ze zwycięzcą meczu Kujawiak Kowal – Cuiavia Inowrocław.