NewsPiłka Nożna

Znicz Pruszków piątym sparingpartnerem Rycerzy Wiosny

Na początku tygodnia poznaliśmy plan przygotowań ŁKS-u do nowego sezonu Fortuna 1. Ligi. W czwartkowy poranek klub poinformował, że rozegra jednak nie cztery, a pięć sparingów i w ramach ostatniego sprawdzianu przed startem rozgrywek zagra ze Zniczem Pruszków.

Łódzki Klub Sportowy przygotowania do nowego sezonu rozpocznie już w przyszłym tygodniu, bo 29 czerwca, a zakończy 24 lipca sparingiem ze Zniczem Pruszków. Kolejka inagurująca nowy sezon Fortuna 1. Ligi odbędzie się w weekend 31 lipca – 1 sierpnia.

Z naszym nowo ogłoszonym sparingpartnerem ostatni raz mieliśmy okazję mierzyć się w sezonie 2017/2018, w ramach rozgrywek II Ligi. Zespół z Pruszkowa cały czas uczestniczy w tych rozgrywkach, choć w minionym sezonie do ostatniej kolejki bił się o utrzymanie, co ostatecznie się powiodło i sezon 2020/2021 eWinner II ligi Znicz zakończył na 15. lokacie w tabeli

Więcej szczegółów na temat planów Rycerzy Wiosny na okres przygotowawczy przed sezonem 2021/2022 znajdziecie tutaj.

Fot. ŁKS Łódź

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0