Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy terminy spotkań z Górnikiem Polkowice i Odrą Opole

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy kolejnych spotkań Łódzkiego Klubu Sportowego w Fortuna 1. Lidze. Wiemy, kiedy biało-czerwono-biali zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Polkowice i na Stadionie Króla z Odrą Opole.

Podopieczni Marcina Pogorzały za dwa tygodnie stoczą wyjazdowy pojedynek z Górnikiem Polkowice. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 8 maja, a rozpocznie się o godzinie 15:00. Spotkanie będzie transmitowane za pośrednictwem serwisu Polsat Box GO.

Tydzień później ełkaesiaków czeka domowy pojedynek z Odrą Opole. Odbędzie się on w niedzielę 15 maja, a pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 18:00. Transmisja będzie dostępna w serwisie Polsat Box GO.

Plan najbliższych spotkań ełkaesiaków prezentuje się następująco:

22 kwietnia (piątek), 20:30 ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
27 kwietnia (środa), 20:30 Arka Gdynia – ŁKS Łódź
3 maja (wtorek), 18:00 ŁKS Łódź – Widzew
8 maja (niedziela), 15:00 Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
15 maja (niedziela), 18:00 ŁKS Łódź – Odra Opole

Fot. Mirosław Szozda/400mm.pl

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0