Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy terminy spotkań z Chrobrym i Skrą!

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN ogłosił terminy spotkań 19. kolejki Fortuna 1. Ligi oraz zaległej, 12. kolejki. Wiemy zatem kiedy „Rycerze Wiosny” rozegrają swoje mecze ze Skrą Częstochowa i Chrobrym Głogów.

Mecz wyjazdowy ze Skrą Częstochowa Łódzki Klub Sportowy rozegra u siebie, na stadionie im. Władysława Króla, ze względu na problemy infrastrukturalne częstochowskiej drużyny. Spotkanie odbędzie się w piątek 26 listopada, a pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany jedynie za pośrednictwem portalu Polsat Box GO.

Trzeci w tym sezonie termin wyjazdowego starcia „Rycerzy Wiosny” z Chrobrym Głogów, które było już dwukrotnie przekładane, został wyznaczony na środę 1 grudnia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowane na stronie Polsat Box GO.

Fot. Mirosław Szozda/400mm.pl

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0