Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Kontuzje Nacho i Dąbrowskiego. Kibu Vicuna zabrał głos

Zwycięstwo ŁKS-u w Niepołomicach można zdecydowanie określić jako słodko-gorzkie. ŁKS co prawda zdobył trzy punkty, ale w trakcie meczu z boiska kontuzjowani zeszli Nacho oraz Dąbrowski. Po meczu trener Vicuña wypowiedział się na temat ich aktualnego stanu.

Nacho Monsalve nie ma na razie szczęścia do kontuzji w Łódzkim Klubie Sportowym. Najpierw stracił trzy tygodnie okresu przygotowawczego, a teraz po dobrym wejściu z ławki w meczu ze Skrą, dzisiaj musiał opuścić boisko po ośmiu minutach.

– Nacho nie wygląda dobrze, nie może na razie chodzić – skomentował na gorąco szkoleniowiec „Rycerzy Wiosny”

O sytuację na środku obrony kibice mogli zacząć obawiać się w momencie zmiany Dąbrowskiego na Tosika i zejściu Maksa Rozwandowicza do defensywy.

– Maciek Dąbrowski odczuł dyskomfort i nie chcieliśmy ryzykować, ale powinien być gotowy na następny mecz – uspokoił kibiców trener Vicuña

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport