Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy dokładne terminy meczów barażowych

W przyszłym tygodniu, po zakończeniu sezonu zasadniczego Fortuna 1. Ligi zostaną rozegrane baraże o Ekstraklasę. Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN poinformował, że półfinały odbędą się w środę 16-ego czerwca, a finał w niedzielę 20-ego czerwca.

Na ten moment jedynymi drużynami, które są pewne gry w barażach o ekstraklasę jest ŁKS oraz Arka Gdynia, pomiędzy którymi zostanie rozegrany mecz drużyn z miejsc 4 i 5. Nie jest jeszcze wiadome, gdzie zostanie rozegrane to spotkanie, ze względu na to, że gospodarz spotkań barażowych wybrany jest na podstawie wyższego miejsca w tabeli od rywala. Wiemy natomiast, że pierwszy gwizdek tego spotkania wybrzmi w środę 16-ego czerwca, o godzinie 20:30.

Harmonogram meczów w barażach o Ekstraklasę:

Półfinały
3. miejsce w tabeli – 6. miejsce w tabeli – 16 czerwca (środa) godz. 18.00,
4. miejsce w tabeli – 5. miejsce w tabeli – 16 czerwca (środa) godz. 20.30.

Finał – 20 czerwca (niedziela) godz. 20.40.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport