Zmiana w planie transmisji 4 kolejki Fortuna 1 Ligi

Telewizja Polsat dokonała jednej zmiany w planie transmisji 4 serii gier obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi. Z rozpiski wypadł mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź, a w jego miejsce wskoczyło spotkanie Korony Kielce i Górnika Łęczna.

20 września miało dojść do konfrontacji Zagłębia Sosnowiec oraz Łódzkiego Klubu Sportowego. W pierwotnej rozpisce telewizji Polsat właśnie to spotkanie miało zamykać transmisję z czwartej serii gier. Okazało się jednak, że slot transmisyjny przydzielony został spotkaniu w Kielcach.

Z uwagi na zmiany w planie transmisji mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź nie odbędzie się w pierwotnym terminie (20.09.2020 o godz. 12:40). Sosnowiecki klub wyznaczył nową datę, która nie ulegnie już zmianie – 19.09.2020, a pierwszy gwizdek rozbrzmi o 17:00. Mecz będzie można obejrzeć za darmo bez komentarza sportowego w serwisie internetowym IPLA.

Mecze transmitowane w 4. kolejce Fortuna I ligi:

18 września, 17:40 – Arka Gdynia – Miedź Legnica
19 września, 12:40 – Widzew – Stomil Olsztyn