Piłka NożnaRezerwy

Zła seria przełamana! Mamry – ŁKS II 1:3

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego wróciły na zwycięską ścieżkę! W 8. kolejce trzeciej ligi łodzianie wygrali 3:1 w Giżycku po golach Jana Kuźmy, Macieja Radaszkiewicza i Jakuba Romanowicza.

Spotkanie rozpoczęło się niepomyślnie dla rezerw ŁKS-u. W 8. minucie Szymon Łapiński zaskoczył Aleksandra Bobka uderzeniem z rzutu wolnego. Łodzianie zdołali odpowiedzieć kwadrans później. Sprzed pola karnego przymierzył Jan Kuźma i piłka wpadła do bramki gospodarzy. Tuż przed przerwą łodzianie wyszli na prowadzenie. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę pewnym strzałem zamienił Jakub Romanowicz.

Drugie 45 minut upłynęło pod dyktando podopiecznych trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka. Piłka do siatki Mamr wpadła w tej części spotkania raz i znów po uderzeniu z jedenastego metra. Tym razem skutecznym egzekutorem okazał się jednak nie Jakub Romanowicz, a Maciej Radaszkiewicz.

Dzięki zwycięstwu nad Mamrami rezerwy przełamały serię czterech porażek z rzędu i do Łodzi wracają z kompletem punktów.

Mamry Giżycko – ŁKS II Łódź 1:3 (1:2)
Bramki: Łapiński 8′ – Kuźma 32′,  Romanowicz 44′ (k), Radaszkiewicz 59′ (k)

Mamry Giżycko: Maciej Woźniak – Adrian Kucharski, Mariusz Rutkowski, Szymon Łapiński, Arkadiusz Mroczkowski, Krystian Wiszniewski, Rafał Raiński, Mariusz Bucio, Łukasz Broź, Bartosz Kulik, Wojciech Kuriata

ŁKS II Łódź: Aleksander Bobek – Marcel Wszołek, Aleksander Ślęzak, Artur Sójka, Jowin Radziński – Michał Karlikowski, Jan Kuźma, Damian Nowacki, Maciej Radaszkiewicz, Jakub Romanowicz – Łukasz Dynel