Zapowiedź 26. kolejki Fortuna I Ligi

Wiosna na piłkarskich boiskach w Polsce jest emocjonująca, niezależnie od poziomu rozgrywkowego. Jak zatem zapowiada się najbliższa kolejka Fortuna I Ligi? Czeka na nas chociażby powrót lidera do gry czy pojedynek bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie.

Weekend pierwszoligowych zmagań rozpocznie się w Bełchatowie, gdzie lokalny GKS podejmie wiosenną rewelację rozgrywek – Sandecję Nowy Sącz. Następnie Widzew zmierzy się z Górnikiem Łęczna, który będzie chciał zdobyć przewagę nad rywalami w walce o bezpośredni awans.

Sobotę otworzy wyjazdowy mecz ŁKS-u z Koroną Kielce, która w poprzednim sezonie dwukrotnie zwyciężyła z łodzianami na własnym terenie. Popołudniu, w tym samym czasie, zostaną rozegrane spotkania Chrobrego Głogów z GKSem Tychy, GKSu Jastrzębie z Termaliką oraz walczących o utrzymanie Resovii i Zagłębia Sosnowiec. Wieczorem zaś Radomiak podejmie u siebie Odrę Opole.

Ostatnie spotkanie dwudziestej szóstej serii gier Fortuna I Ligi rozegrają w niedzielę Arka Gdynia ze Stomilem Olsztyn.

Ze względu na zakażenia koronawirusem w zespole Miedzi Legnica przełożone zostało ich spotkanie z Puszczą Niepołomice, które pierwotnie miało odbyć się w piątek.

Rozkład jazdy 26. kolejki Fortuna I Ligi:

Piątek 23 kwietnia

16:00 GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz
17:40 Widzew – Górnik Łęczna

Sobota 24 kwietnia

12:40 Korona Kielce – ŁKS Łódź
16:00 Chrobry Głogów – GKS Tychy
16:00 GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16:00 Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec

Niedziela 25 kwietnia

12:40 Arka Gdynia – Stomil Olsztyn

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51