Fortuna 1. LigaMultimediaPiłka Nożna

Zapowiedź 22. kolejki Fortuna I Ligi [WIDEO]

Ostatnia marcowa kolejka Fortuna 1 Ligi zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas w niej kilka spotkań pomiędzy zespołami z czołówki ligi, które mogą przynieść małe roszady. Nie mniej interesująco zapowiada się jednak walka w dolnych rejonach stawki.

Granie w nadchodzący weekend rozpoczniemy już w piątek o 20:30. Wówczas to Korona Kielce w meczu kandydatów do baraży zmierzy się z Miedzią Legnica. Będzie to jedyne piątkowe spotkanie.

Bardziej intensywnie zapowiada się z kolei sobota. Już w okolicach południa rozpoczną się dwa mecze z udziałem zespołów z czołówki. Najpierw swój mecz z Radomiakiem Radom rozpocznie Górnik Łęczna, a dwadzieścia minut później ŁKS zmierzy się z Sandecją. Po południu czeka nas kolejna porcja emocji – o 15 rozbrzmi pierwszy gwizdek meczu Resovii GKS-em Tychy, a punktualnie o 16 rozpoczną się trzy kolejne batalie – Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice, GKS Bełchatów – Odra Opole oraz Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn.

Kolejkę zamknie niedzielny mecz Widzewa GKS-em Jastrzębie.

Mecz Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza z uwagi powołanie zawodnika lidera tabeli do młodzieżowej Reprezentacji Polski przełożony został na 21 kwietnia.

Rozkład jazdy 22. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Piątek, 26 marca

20:30 Korona Kielce – Miedź Legnica

Sobota, 27 marca

12:40 Radomiak Radom – Górnik Łęczna
13:00 Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
15:00 Resovia Rzeszów – GKS Tychy
16:00 Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
16:00 GKS Bełchatów – Odra Opole
16:00 Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn

Niedziela, 28 marca

12:40 Widzew – GKS Jastrzębie