Zapowiedź 21. kolejki Fortuna I Ligi [WIDEO]

Kolejny weekend, kolejna kolejka Fortuna 1 Ligi! Nadchodzące dni przyniosą nam sporo emocji, które mogą przerodzić się w roszady w ligowej tabeli. Czeka nas kolejny w tym miesiącu debiut trenerski, tym razem na ławce Odry Opole.

Najwięcej emocji, tak jak i przed tygodniem, w nadchodzącej kolejce może przynieść nam mecz z udziałem Arki Gdynia. „Śledzie” zmierzą się w sobotę z Miedzią Legnica i może być to mecz, który przyniesie nam małe roszady w tabeli. Obie ekipy walczą obecnie o miejsca premiowane barażami, przez co ich bezpośrednie starcie może stać na naprawdę wysokim poziomie.

Zanim jednak to, to już w piątek czekają nas dwa naprawdę ciekawe starcia. W pierwszym z nich Odra Opole podejmie Sandecję, a wieczorem Górnik Łęczna zmierzy się z Koroną Kielce.

Sobotę otworzy wspomniana już potyczka Miedzi Legnica Arką Gdynia. Tuż po tym meczu rozpoczną się potyczki GKS-u Jastrzębie Chrobrego Głogów, oraz Resovii Termaliki. Sobotnie popołudnie przyniesie nam górnicze derby, w których GKS Tychy podejmie GKS Bełchatów, a dzień zakończymy w Łodzi, gdzie ŁKS podejmie Zagłębie Sosnowiec.

Weekendowe emocje zamknie niedzielna potyczka Stomilu Olsztyn Widzewem.

Mecz Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom z powodu zakażeń koronawirusem przełożony został na 24 marca.

Rozkład jazdy 21. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Piątek, 19.03

14:00 Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz