Wszystkie mecze Fortuna I ligi do obejrzenia w Polsacie Sport i IPLA.TV!

Świetna wiadomość dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego! Telewizja Polsat we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Pierwszą Ligą Piłkarską zdecydowała się transmitować wszystkie spotkania Fortuna I ligi.

Telewizja Polsat na swoich sportowych kanałach będzie emitować 3 mecze w każdej kolejce. Pozostałe spotkania, jeśli tylko warunki techniczne pozwolą, kibice będą mogli obejrzeć na stronie IPLA.TV. Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery. – Bardzo dziękuję Dyrektorowi Marianowi Kmicie, że kolejny raz zdecydował się na udostępnienie transmisji ze wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi – mówi prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej, Marcin Janicki.

Tak obrót spraw oznacza, że sympatycy ŁKS będą mogli obejrzeć każdy mecz swoich ulubieńców w tym sezonie, nawet jeśli nie znajdzie się w ramówce Polsatu Sport.

W najbliższych trzech kolejkach stacja Polsat pokaże trzy spotkania z udziałem biało-czerwono-białych na antenie Polsatu Sport. Łodzianie zmierzą się wtedy z Odrą Opole, Stomilem Olsztyn i Widzewem.

Foto: 400mm.pl