Piłka Nożna

Wojciech Stawowy o Janie Sobocińskim

Janek Sobociński w niedzielnym meczu przeciwko Śląskowi Wrocław zgrał niemalże bezbłędne zawody. Był pewny w swoich interwencjach, a w dodatku był elementem dodanym w ofensywie. Po meczu przemianę w jego grze ocenił trener Stawowy.

Po dość kiepskim w wykonaniu Janka poprzednim sezonie słychać było głosy o jego odejściu z klubu. Jak się jednak okazało – wychowanek ŁKS-u zdecydował się zostać w drużynie na dłużej i odbudować swoją piłkarską formę. To, jak można ocenić po meczu ze Śląskiem, może udać mu się naprawdę szybko.

– Dla mnie Janek zawsze był świetnym piłkarzem. Ja już przychodząc do ŁKS-u wiedziałem, że jest to zawodnik jeden z lepszych na tej pozycji w Polsce. To, że kiedyś były momenty, w których on popełniał błędy, to proszę mi pokazać zawodnika, który ich nie popełnia. Janek idzie cały czas do przodu, to jest świetny piłkarz. Dla mnie to taki pan profesor Sobociński – zakończył trener Stawowy.

fot. Łukasz Żuchowski