Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Wojciech Łuczak znalazł nowy klub!

Były pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego – Wojciech Łuczak – został ogłoszony piłkarzem Stomilu Olsztyn. Tym samym pomocnik będzie już 16 byłym Ełkaesiakiem, który w obecnym sezonie stanie na drodze Rycerzy Wiosny.

Wojciech Łuczak w Łódzkim Klubie Sportowym występował przez cztery rundy. W tym czasie trzydziestojednoletni pomocnik rozegrał z Przeplatanką na piersi 51 spotkań będąc jednym z architektów awansu Rycerzy Wiosny do Fortuna 1 Ligi w sezonie 2017/18.

Teraz Łuczak będzie występował w barwach Stomilu Olsztyn, który w środę ogłosił jego transfer.

Tym samym Wojtek został 16 byłym Ełkaesiakiem, który w obecnym sezonie będzie występował na boiskach Fortuna 1 Ligi. Wcześniej w tym gronie znaleźli się: Wiktor Żytek, Michał Mikołajczyk, Jewhen Radionow (wszyscy Puszcza Niepołomice); Paweł Sasin, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Rozmus (wszyscy Górnik Łęczna),  Kamil Juraszek, Patryk Bryła (obaj Chrobry Głogów), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Mariusz Magiera (GKS Bełchatów), Bartosz Biel (GKS Tychy), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Dominik Budzyński (Sandecja Nowy Sącz), Artur Bogusz (Radomiak Radom) i Przemysław Kita (Widzew).