Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Uraz Adama Marciniaka

W najbliższych spotkaniach ligowych trener Wojciech Stawowy będzie musiał radzić sobie bez Adama Marciniaka. Wychowanek ŁKS-u na jednym z niedawnych treningów nabawił się poważnej kontuzji twarzoczaszki, po której przeszedł już operację.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak długa przerwa od grania czeka Adama Marciniaka. Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, a jednocześnie jeden z nowych zawodników w zespole, podczas jednego z ostatnich treningów zderzył się z kolegą z zespołu. Incydent okazał się być dużo poważniejszy niż początkowo zakładano.

Po poszerzeniu diagnostyki ujawniliśmy złamanie kości twarzoczaszki, które wymagało leczenia operacyjnego. Zabieg odbył się jeszcze tego samego dnia w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej szpitala WAM w Łodzi – wyjaśnia Rafał Długozima, lekarz Łódzkiego Klubu Sportowego. – Adam obecnie czuje się zupełnie dobrze. Mamy nadzieję, że w masce ochronnej jak najszybciej będzie znów do dyspozycji sztabu trenerskiego – dodaje Długozima cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Niestety kontuzja Adama jest poważna. To jest też taka kwestia, która mnie nie cieszy – dodał na konferencji prasowej po meczu z GKS-em Tychy trener Wojciech Stawowy.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0