Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Trzy kolejne mecze ŁKS-u w telewizji Polsat!

W piątek poznaliśmy plan transmisji spotkań 26., 27. i 28. kolejki Fortuna I Ligi. Telewizja Polsat Sport pokaże na żywo każdy mecz „Rycerzy Wiosny” podczas tych weekendów. Poznaliśmy tym samym terminy tych spotkań.

Kamery stacji Polsat Sport zameldują się przy al. Unii Lubelskiej 2 już w dwudziestej piątej serii gier. Wówczas ełkaesiacy zmierzą się z Arką Gdynia, a kibice będą mogli obejrzeć spotkanie na żywo w telewizji.

W piątek poznaliśmy plan transmisji na trzy kolejne pierwszoligowe weekendy. Co ważne – każdy z nich przyniesie transmisje na żywo ze spotkań z udziałem ełkaesiaków. Poznaliśmy również dokładne terminy spotkań z Koroną Kielce, Radomiakiem Radom oraz Chrobrym Głogów.

Do Kielc ełkaesiacy udadzą się w sobotę, 24 kwietnia, gdzie o 12:40 zagrają z Koroną. Domowy mecz z Radomiakiem odbędzie się w środę, 24 kwietnia o godzinie 17:40. Pojedynek z Chrobrym to ponownie sobota i godzina 12:40, tym razem jednak w pierwszy dzień majówki.

Mecze transmitowane w telewizji Polsat Sport podczas 26. kolejki Fortuna 1 Ligi:
Widzew – Górnik Łęczna 23 kwietnia (piątek) godz. 17:40
Korona Kielce – ŁKS Łódź 24 kwietnia (sobota) godz. 12.40
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 25 kwietnia (niedziela) godz. 12:40

Mecze transmitowane w telewizji Polsat Sport podczas 27. kolejki Fortuna 1 Ligi:
GKS Bełchatów – Widzew Łódź 27 kwietnia (wtorek) godz. 17:40
ŁKS Łódź – Radomiak Radom 28 kwietnia (środa) godz. 17.40
GKS Jastrzębie – GKS Tychy 29 kwietnia (czwartek) godz. 17:40

Mecze transmitowane w telewizji Polsat Sport podczas 28. kolejki Fortuna 1 Ligi:
Widzew – Miedź Legnica 30 kwietnia (piątek) godz. 17:40
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź 1 maja (sobota) godz. 12.40