Piłka NożnaRezerwy

Trzeci zespół wyjechał do Grodziska

Podczas gdy pierwszy zespół przygotowuje się do meczu wyjazdowego z Cracovią, a rezerwy przebywają na obozie pod Łodzią to nowo powstała drużyna ŁKS III Łódź swoją formę szlifuje w Grodzisku Wielkopolskim. Zespół złożony głównie z zawodników z rocznika 2002 w Wielkopolsce będzie do soboty.

Władze ŁKS-u uznały, że szybsze wejście w rozgrywki seniorskie jest korzystniejsze dla młodych zawodników niż ogrywanie ich w swoich grupach wiekowych. Z tego powodu klub wycofał się z najstarszych rozgrywek juniorskich U18 (A1 junior starszy) i powołał do życia zespół ŁKS III Łódź.

Sztab szkoleniowy tego zespołu będą tworzyć głównie trenerzy pracujący z „dwójką” Rafał Majewski, Adam Gołaszewski i Michał Zapart. Kadra nie jest zbyt liczna, gdyż drużyna z B klasy będzie wspierana przez graczy rezerw, którzy nie zdołają zebrać minut w IV ligowej drużynie. Na obozie oprócz zawodników, którzy będą grać w trzecim zespole są także juniorzy ŁKS-u do lat 17.

Tygodniowy obóz w Grodzisku młodzieżowcy rozpoczęli w minioną sobotę. 27 lipca wrócą do Łodzi i po niedzielnym odpoczynku, w poniedziałek wrócą do pracy. Rozgrywki zainaugurują w ostatni weekend sierpnia, kiedy to podejmą w ośrodku szkoleniowym przy Minerskiej zespół Sokoła Lutomiersk.

Kadra ŁKS III Łódź przebywająca na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim:

Bartosz Bargiel, Krzysztof Cygan, Filip Grabarczyk, Łukasz Jakubiak, Jakub Janik, Marcin Juraś, Hubert Klimczyk, Mateusz Kłoszewski, Kacper Korzeniewski, Wiktor Kościuk, Kacper Krus, Tomasz Kucharski, Szymon Majchrzak, Jakub Mróz, Maksymilian Nastaga, Michał Niedźwiecki, Bartosz Pabin, Szymon Pelc, Igor Pyć, Mateusz Saar, Oskar Stachurski, Oliwier Bienias, Wojbor Walasiak, Michał Wąsowski, Patryk Witkowski, Łukasz Włodarczyk, Jan Zareda, Oskar Zborowski, Patryk Żak, Krystian Gołdyn, Jakub Marchwicki, Filip Adamczyk, Jakub Tomaszewski, Wojciech Żmudowski.