Piłka Nożna

Trójmecz w Woli Chorzelowskiej

Łódzki Klub Sportowy 8 sierpnia rozegra trójmecz sparingowy podczas obozu w Woli Chorzelowskiej. Łodzianie zmierzą się wówczas z ekstraklasową Stalą Mielec oraz pierwszoligową Koroną Kielce.

Piłkarze Wojciecha Stawowego obecnie przygotowują się do rozgrywek Fortuna I ligi na własnych obiektach, a już w poniedziałek wyjadą na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej.

W sobotę 8 sierpnia łodzianie rozegrają dwa mecze kontrolne. O godzinie 15:00 zmierzą się ze Stalą Mielec, a dwie godziny później wyjdą na murawę, aby skonfrontować się z rywalem z którym żegnali się z rozgrywkami Ekstraklasy – Koroną Kielce. Po tym spotkaniu kielczanie zagrają jeszcze sparing z mielczanami.

Po rozegraniu sparingów piłkarze ŁKS wrócą do Łodzi gdzie odbędą mikrocykl treningowy przed pucharowym spotkaniem ze Śląskiem Wrocław. 12 sierpnia łodzian czeka ostatni mecz kontrolny. O 18:00 przy Alei Unii zmierzą się KKS-em Kalisz.