Trąbka: Dobrze gra nam się z Rakowem

Michał Trąbka w spotkaniu z Rakowem strzelił swojego pierwszego gola na poziomie Ekstraklasy. Pomocnik ŁKS był zadowolony po spotkaniu z „Medalikami” i zapowiada, że drużyna będzie chciała pożegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową zwycięstwem w Kielcach.

– Musimy korzystać z elementu gry jakim są strzały z dystansu, bo ostatnio u nas to szwankowało. Mamy mówione, żeby uderzać gdy mamy ku temu okazję i przede wszystkim pozycję. Uderzyłem z dystansu i udało się. Miałem jeszcze jakieś próby w pierwszej połowie, może troszkę gorsze, ale będę dalej próbował, bo jak się okazuje jest to czasami efektywne – powiedział 23-latek o swoich próbach z dystansu.

– Dobrze nam się gra z Rakowem i wynika to trochę z tego, że mamy dość sporą przewagę w środku pola w tych meczach. Często jest nas więcej tam o jednego zawodnika więcej i przeważamy oraz dominujemy nad Rakowem. Mamy ciągle piłkę, utrzymujemy się przy niej i z tego stwarzamy sobie okazje. Obie połowy były pod naszą kontrolą. Druga na pewno bardziej, ale w pierwszej nie uniknęliśmy błędów przy stałych fragmentach gry i dzięki temu Raków strzelił dwie bramki.

– Chcemy bardzo wygrać w Kielcach, bo byłby to fajny prognostyk przed pierwszą ligą. Chcemy pokazać, że coś potrafimy i dwoma ostatnimi meczami zachować honor – zakończył.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0