Fortuna 1. LigaNewsPiłka NożnaWypowiedzi

Tomasz Salski: Runda napawa optymizmem

Jednym z wątków rozmowy oficjalnej telewizji ŁKS-u z prezesem Tomaszem Salskim było podsumowanie pracy trenera Stawowego. Włodarz klubu odniósł się do tego w dość lakonicznych słowach.

Tomasz Salski zdradził w rozmowie z ŁKS TV, że jego zdaniem zakończona dla Ełkaesiaków runda jesienna sezonu może napawać optymizmem:
– Biorąc po uwagę opinie na początku rundy, to nie przypominam sobie, że byliśmy stawiani jako kandydat, a tym bardziej faworyt, do awansu. Wydaje mi się, że paradoksalnie pomimo tej słabej końcówki, to runda musi napawać optymizmem.

Według włodarza klubu cały czas w drużynie jest kilka rzeczy do poprawy, a ostatnie mecze pokazały to nie tylko prezesowi czy trenerowi:
– Powiem tak – wydaje mi się, że nie najgorszym jest w tym wszystkim to, że te ostatnie mecze, gdzie wyniki były takie, a nie inne pokazują sztabowi i zespołowi jak dużo jeszcze jest do poprawienia. Pokazują też mnie czy dyrektorowi sportowemu, co powinniśmy jeszcze zmienić, czy jakie wskazówki przekazać.

Cała rozmowa z prezesem Tomaszem Salskim dostępna jest TUTAJ.