Tomasz Salski: Pyrdoł podpisał kontrakt z Legią!

Piotr Pyrdoł od 1 lipca będzie zawodnikiem Legii Warszawa – poinformował w czwartek na konferencji prasowej z kibicami prezes Łódzkiego Klubu Sportowego Tomasz Salski. Ponadto wszystko wskazuje na to, że skrzydłowy łodzian trafi na Łazienkowską już zimą.

Sternik ŁKS-u podczas spotkania z kibicami w siedzibie „Radia Łódź” otrzymał mnóstwo pytań na temat przyszłości 20-latka i wyjaśnił jak wygląda sytuacja Pyrdoła w klubie.

– 5 stycznia Legia poprosiła o spotkanie w sprawie transferu, a 6 stycznia Piotr Pyrdoł podpisał kontrakt z Legią Warszawa obowiązujący od 1 lipca – powiedział Salski.

ŁKS dogrywa z Legią szczegóły wcześniejszego transferu, aby Pyrdoł już w styczniu przeniósł się do stolicy.

Na czwartkowym treningu pierwszego zespołu łodzian Pyrdoł się nie pojawił, więc wielce prawdopodobne jest, że już niebawem dołączy do Legii.