Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Tomasz Nawotka w najlepszej jedenastce 26. kolejki 1. ligi!

Tomasz Nawotka w sobotnie popołudnie rozegrał jedno z lepszych spotkań w barwach ŁKS-u. Prawy obrońca zdobył bramkę i wywalczył rzut karny, co nie umknęło uwadze tygodnika „Piłka Nożna” przygotowującego „Jedenastkę kolejki”.

Pierwszą połowę meczu z Koroną Kielce Tomasz Nawotka może umieścić w szufladzie „do zapomnienia”. Po przerwie prawy obrońca zyskał jednak nowe życie i główne za sprawą swoich poczynań ofensywnych stał się jednym z głównych bohaterów meczu.

„Boczny obrońca ujawnił ofensywne inklinacje i miał udział przy dwóch trafieniach łodzian” – możemy przeczytać w argumentacji wyboru „Nawota” do jedenastki 26. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Co ciekawe – wyróżnienie Nawotki jest pierwszą obecnością któregoś z ełkaesiaków w tym zestawieniu od meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Wówczas, zdaniem redaktorów tygodnika „Piłka Nożna”, na wyróżnienie zasłużył Carlos Moros Gracia.

Jedenastka 26. kolejki Fortuna 1. Ligi według tygodnika „Piłka Nożna”:
Kajzer (Arka) – Nawotka (ŁKS), Michalec (Chrobry), Tanżyna (Widzew), Piter-Bucko (Sandecja) – Abramowicz (Radomiak), Ali (GKS Jastrzębie), Kaput (Radomiak) – Sovsić (Sandecja), Misak (Zagłębie), Żebrowski (Arka)
fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport