Piłka NożnaRezerwy

Tomasz Górecki trenuje z KS Kutno!

Tomasz Górecki trenuje z ligowym rywalem rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Dla dziewiętnastoletniego pomocnika są to drugie w zimowym oknie transferowym testy w trzecioligowym klubie.

Górecki jesienią wystąpił w czterech meczach o ligowe punkty, przez całą rundę będąc rezerwowym lub grając w ŁKS III. Jeszcze w styczniu pomocnik przebywał na testach w Sokole Aleksandrów Łódzki, jednak te nie zakończyły się zmianą barw.

Teraz informację o kolejnych treningach wychowanka ŁKS-u z innym klubem podał portal Łódzki Futbol. Dziewiętnastolatek ma przebywać na testach w kolejnym ligowych rywalu rezerw ŁKS-u – KS Kutno. Jeżeli te zakończą się sukcesem, wiele może wskazywać na to, że jeszcze tej zimy Górecki zmieni klub.