Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Tadej Vidmajer żegna się z ŁKS-em

Po niespełna jedenastu miesiącach w Łodzi Tadej Vidmajer żegna się z Łódzkim Klubem Sportowym. Umowa słoweńskiego obrońcy została w środę rozwiązana za porozumieniem stron.

Tadej Vidmajer dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego 8 stycznia. Niemalże od razu lewy obrońca wskoczył do wyjściowego składu i aż do przerwy spowodowanej pandemią nie ustąpił w nim miejsca. Po wznowieniu rozgrywek Słoweniec musiał obejść się rolą zmiennika Adriana Klimczaka.

W bieżącym sezonie Vidmajer był etatowym obrońcą czwartoligowych rezerw ŁKS-u. Sam obrońca miał spory udział przy wywalczeniu mistrzostwa jesieni oraz awansie do Regionalnego Pucharu Polski.

Łącznie przez niespełna 11 miesięcy w biało-czerwono-białej koszulce Tadej wystąpił niespełna 1500 minut, na które złożyły się 602 minuty w ośmiu występach w PKO Ekstraklasie oraz 857 minut spędzonych na boisku w 12 meczach drużyny rezerw (10 w lidze i dwa w PP).

Tadej, dziękujemy za wszystkie chwile w biało-czerwono-białej koszulce. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

fot. Artur Kraszewski