Piłka NożnaRezerwy

Szlagier rezerw w III Lidze. ŁKS zagra z Legią

Już w niedzielę rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają mecz szóstej kolejki III Ligi. Ełkaesiacy zmierzą się z drugą drużyną mistrzów Polski.

Po pięciu kolejkach bieżącego sezonu i ŁKS II i Legia II są bliskimi sąsiadami w tabeli. Obie ekipy zgromadziły na swoim koncie po 7 punktów, jednak legioniści mają jeden rozegrany mecz mniej.

W lepszych nastrojach do niedzielnego meczu podejdą gospodarze. Legioniści mają za sobą serie trzech spotkań bez porażki. Łodzianie znajdują się po drugiej stronie barykady – w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdołali odnieść zwycięstwa. Zwiastuje to jednak niezwykle ciekawe widowisko, z walką do ostatniej minuty.

Początek meczu w Legia Training Center w niedzielę o 12:00. Transmisję z meczu przeprowadzą kanały Legii Warszawa.