Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Sytuacja zdrowotna po meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Przed piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego dwa tygodnie przerwy od ligowych zmagań. To dobry czas na wylizanie ran po niedzielnej porażce z Zagłębiem oraz powrocie do zdrowia niektórych zawodników, szczególnie, że lista kontuzjowanych jest długa. Na szczęście po meczu z sosnowiczanami nie rozrosła się one o kolejne nazwiska.

Przerwa w rozgrywkach ligowych jest szansą na powrót do zdrowia niektórych zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego. W klubie z al. Unii 2 w tym sezonie zmagają się z prawdziwą plagą kontuzji. Na szczęście, po niedzielnym starciu z Zagłębiem Sosnowiec, żaden z piłkarzy nie zgłosił problemów zdrowotnych. Z urazami zmagają się aktualnie m.in Michał Trąbka, Adam Marciniak, Javi Moreno oraz Stipe Jurić. Do tego należy wspomnieć o piłkarzach, którzy dopiero co powrócili do grania, ale wciąż nie są przygotowani w 100% – RicardinhoPirulo czy Samu Corral. Ponadto do treningów z zespołem najprawdopodobniej powrócą Jan Sobociński oraz Nacho Monsalve.

Łodzianie, mimo przerwy w rozgrywkach, rozegrają w sobotę spotkanie. W Poznaniu wezmą udział w sparingu z Lechem, a następnie rozpoczną przygotowania do spotkania z Arką Gdynia, które odbędzie się tydzień później. Jak podkreślał na pomeczowej konferencji szkoleniowiec ŁKS-u, Kibu Vicuña, ten mecz kontrolny jest ważny dla zawodników, którzy wracają dopiero do grania i potrzebują minut spędzonych na boisku.

Fot. ŁKS Łódź

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0