Sytuacja kadrowa: Wolski i Klimczak wracają do składu

Kolejne dobre informacje w sprawie kontuzjowanych piłkarzy spływają z ŁKS-u. W zeszłym tygodniu do kadry powrócili m.in Marek Kozioł oraz Maksymilian Rozwandowicz, zaś teraz, przed meczem z GKS-em Tychy trener Kibu Vicuña poinformował, że w drużynie pojawią się kolejni rekonwalscenci.

Już przed meczem z GKS-em Katowice szkoleniowiec „Rycerzy Wiosny” informował o tym, że kibice biało-czerwono-białych będą mogli spodziewać się kolejnych powrotów w drużynie. Te słowa potwierdził na piątkowej konferencji prasowej – Adrian Klimczak oraz Maciej Wolski powinni być do dyspozycji trenera na niedzielne spotkanie.

– Sytuacja kadrowa jest podobna, jak tydzień temu. Do treningów wrócili Adrian Klimczak i Maciej Wolski, czyli najprawdopodobniej będą w dwudziestce meczowej – zdradził trener z Hiszpanii

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Wśród piłkarzy, z których sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać w najbliższym meczu pozostają Dawid ArndtNacho MonsalveMaciej Dąbrowski, Kamil Dankowski, Michał Trąbka oraz Piotr Janczukowicz. W przypadku dwóch ostatnich ta sytuacja może się wkrótce zmienić.

Jeśli chodzi o Michała Trąbkę i Piotra Janczukowicza – są bardzo blisko treningów z drużyną. Prawdopodobnie wezmą udział w niedzielnych zajęciach pomeczowych wraz z resztą grupy, na razie trenują indywidualnie – ogłosił opiekun biało-czerwono-białych

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport