Sytuacja kadrowa przed meczem z Puszczą Niepołomice: wciąż bez Janczukowicza, jeden piłkarz walczy z czasem

Pewne jest, że w niedzielnym spotkaniu z Puszczą Niepołomice nie będzie mógł wystąpić Piotr Janczukowicz. Trener Ireneusz Mamrot zdradził również, że jeden z piłkarzy walczy z czasem, jednak nie podał przy tym jego personaliów.

Wciąż bez Piotra Janczukowicza:

Etatowy w tej rundzie młodzieżowiec Łódzkiego Klubu Sportowego Piotr Janczukowicz nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu. Skrzydłowy nabawił się niedawno kontuzji, o której szerzej informowaliśmy TUTAJ. Wiele wskazuje na to, że Janczukowicz nie wybiegnie już na boisko w tym sezonie.

– Nic się nie zmieniło jeśli chodzi o Piotrka Janczukowicza, czyli na pewno nie będzie brany pod uwagę w tym spotkaniu – podsumował trener Ireneusz Mamrot.

Jeden z piłkarzy walczy z czasem

Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Ireneusz Mamrot zdradził, że jeden z jego podopiecznych nabawił się w tym tygodniu urazu i czas zadecyduje o tym, czy zobaczymy go w niedzielnym meczu. Opiekun ełkaesiaków nie podał jednak personaliów zawodnika.

– Wczoraj urazu doznał na treningu jeden z zawodników i na pewno dzisiaj będę wiedział więcej po pracy manualnej z fizjoterapeutami. To jest silne stłuczenie, więc będzie trwała walka z czasem, czy będzie brany pod uwagę na mecz z Puszczą – zakończył szkoleniowiec „Rycerzy Wiosny”.

fot. ŁKS Łódź