Sytuacja kadrowa przed meczem z Arką Gdynia

Na trzy dni przed ligowym meczem z Arką Gdynia sytuacja kadrowa w ŁKS-ie jest bardzo dobra. Nie oznacza to jednak, że wszyscy zawodnicy brani są pod uwagę przy ustalaniu składu.

Pierwszą niewiadomą przed sobotnim spotkaniem w Gdyni jest Łukasz Sekulski. Napastnik biało-czerwono-białych nabawił się bowiem kontuzji nosa. I choć na pierwszy rzut oka złamanie nie jest groźne, tak decyzję o sobotnim występie Łukasza podejmie sztab medyczny.

Na gdyńskim boisku nie zobaczymy z całą pewnością Jana Grzesika. Prawy obrońca po meczu z Wisłą Kraków narzeka na ból w okolicach przywodziciela. Sztab trenerski nie chce narażać Janka na pogłębienie urazu, przez co obejrzy mecz z perspektywy trybun.
Po drugiej stronie defensywy również znajdziemy zawodnika, który w sobotę nie posmakuje murawy. Tadej Vidmajer walczy z problemami zdrowotnymi, które skutecznie eliminują go z gry.

O pozytywny ból głowy trenera Wojciecha Stawowego może przyprawić natomiast sytuacja kartkowa. Żaden z ełkaesiaków w sobotę nie będzie zmuszony pauzować za żółte kartki.