Sytuacja kadrowa: Gryszkiewicz wraca do gry

Wojciech Stawowy w najbliższym meczu z Puszczą Niepołomice będzie miał do dyspozycji praktycznie całą kadrę. Dobrą wiadomością jest powrót do gry Piotra Gryszkiewicza.

Młodzieżowiec pozyskany niedawno z Lechii Gdańsk doznał kontuzji podczas pierwszej połowy meczu z Chrobrym Głogów i opuścił trzy ostatnie spotkania ligowe. W czwartek młodzieżowiec dołączył do zespołu i jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu.

W ostatnich dniach problemy ze zdrowiem miał inny z młodych graczy ŁKS-u – Jowin Radziński. Lewy obrońca podobnie jak Gryszkiewicz jest już w treningu i ma szansę znaleźć się 20-stce meczowej w niedzielę.

– Sytuacja zdrowotna, jak na tą fazę rozgrywek jest w mojej ocenie bardzo dobra. Praktycznie poza Marcelem Wszołkiem, który od dłuższego czasu leczy uraz, jest już po zabiegu i można powiedzieć, że ma z górki. Widać po nim, że jest uśmiechnięty, zadowolony i pracuje bardzo solidnie z fizjoterapeutami. Pozostali zawodnicy są już w pełni zdrowi. Piotrek Gryszkiewicz wczoraj wrócił do zajęć razem z Jowinem Radzińskim. Już normalnie trenowali. Mogę ich brać pod uwagę. Jakub Romanowicz też jest w pełni gotowy, aby być w kadrze lub nawet wyjść w podstawowym składzie. Przemek Sajdak jest po meczu wypoczęty i zregenerowany – powiedział trener ełkaesiaków.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport