Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Spotkanie z Chrobrym Głogów przełożone

Terminarz ełkaesiaków znów ulega modyfikacjom. Zaległy mecz z Chrobrym Głogów ponownie został przełożony ze względu na powołanie Dominika Piły do reprezentacji młodzieżowej.

Mecz z Chrobrym Głogów planowo miał odbyć się 10.09, w ramach 12. kolejki Fortuna 1. Ligi. Nie został on rozegrany w pierwotnie wyznaczonym terminie, ze względu na powołanie Dominika Piły do reprezentacji Polski U-21. Mecz miał zostać nadrobiony w środę 17 listopada, jednak ostatecznie tak się nie stanie.

Chrobry za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o ponownym przełożeniu spotkania z ŁKS-em, z tego samego powodu, jak za pierwszym razem. Na zgrupowaniu reprezentacji U-20 znajduje się Hubert Turski, a z kadrą U-21 jest Dominik Piła.

Na ten moment termin rozegrania zaległego spotkania jest nieznany, ale odbędzie się to na pewno jeszcze w tym roku.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport