Sparingpartnerzy ŁKS-u na obozie w Turcji

Łódzki Klub Sportowy poinformował o dokładnym planie sparingów podczas zimowego obozu w Turcji. W Side biało-czerwono-biali zagrają z dwoma rywalami z Serbii oraz jednym z Ukrainy.

Pierwszy sparing ełkaesiacy zagrają 28 stycznia w czwartek z serbskim FK Radnicki Nis. Dwa dni później na podopiecznych Wojciecha Stawowego będzie czekał inny klub z Serbii – FK Indjija. Na zakończenie obozu 3 lutego ŁKS zmierzy się z ukraińskim FK Ołeksandrija. Spotkanie z zespołami z Bałkanów odbędą się w Side, z kolei ostatni sparing w Belek.

Tym samym nie potwierdziły się informacje, które opublikował na swojej stronie serbski klub FK Voždovac. Plany sparingowe uległy zmianie i meczu z tym rywalem nie będzie.

Niewykluczone, że ełkaesiacy rozegrają w Turcji jeszcze jeden mecz sparingowy (o czwartym ewentualnym rywalu poinformujemy wkrótce). Klub nie będzie transmitował meczów sparingowych, choć istnieje szansa, że pierwszy z nich pokaże na YouTube telewizja klubowa naszego rywala.

Dziś w godzinach wieczornych poznamy kadrę jaka poleci do tureckiego Side.

Plan sparingowy piłkarzy ŁKS-u:

1. FK Radnički Nisz (Serbia) / 28 stycznia / Side
  2. FK Indjija (Serbia) / 30 stycznia / Side