Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Sparing z Pogonią Grodzisk Mazowiecki wyłącznie dla karnetowiczów!

Już w sobotę piłkarze rozegrają ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Mecz na żywo obejrzą wyłącznie karnetowicze, dla których przygotowano nieco ponad pół tysiąca miejsc.

Cena biletów na sobotni sparing to 10 zł. Do dyspozycji jest 566 miejsc, w tym 70% dla osób zaszczepionych (impreza niemasowa). Sprzedaż biletów na sparing rozpocznie się pod koniec tygodnia (poinformujemy o niej w osobnym komunikacie) i będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem internetu.

Mecz sparingowy ŁKS-u z drugoligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki rozpocznie się na boisku Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w sobotę 19 lutego o godz. 15. Piłkarze rozegrają dwie części, z których każda trwać będzie aż 60 minut, więc przygotujcie się na dwugodzinny mecz.