Sobociński w jedenastce 8. kolejki Fortuna I ligi

Jan Sobociński został wyróżniony przez tygodnik „Piłka Nożna” za mecz z Arką Gdynia. Obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego znalazł się w jedenastce 8. kolejki Fortuna I ligi.

„Sobota” zaliczył pełne 90 minut w starciu z „żółto-niebieskimi” i pokazał się z bardzo dobrej strony. Między innymi dzięki jego nieustępliwości i dobrym interwencjom łodzianie przywieźli z Gdyni jeden punkt.

Jedenastka 8. kolejki: Paweł Lenarcik (GKS Bełchatów) – Seweryn Michalski (GKS Bełchatów), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Jan Sobociński (ŁKS Łódź) – Krzysztof Janus (Odra Opole), Bartłomiej Wasiluk (Resovia), Miłosz Trojak (Odra Opole), Bartłomiej Eizenchart (GKS Bełchatów), Dominik Kun (Widzew) – Marcin Robak (Widzew),  Grzegorz Kuświk (Stomil Olsztyn).

Foto: Łukasz Żuchowski

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0