Składy: Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź

Za niespełna godzinę rozpocznie się wyjazdowe spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Zagłębiem Sosnowiec. Przedstawiamy składy obu drużyn na ten mecz.

Zagłębie Sosnowiec: Krystian Stępniowski – Dawid Ryndak, Lukas Duriska, Mateusz Grudziński, Dawid Gojny – Mateusz Szwed, Joao Oliveira, Martim Maia, Patryk Małecki, Szymon Pawłowski – Olaf Nowak.

Ławka rezerwowych: Kacper Chorążka, Goncalo Gregorio, Patryk Mularczyk, Filip Karbowy, Kacper Radkowski, Piotr Polczak, Łukasz Turzyniecki, Michał Kieca, Nikolas Korzeniecki.

ŁKS Łódź: Arkadiusz Malarz – Maciej Wolski, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Adrian Klimczak – Maksymilian Rozwandowicz, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka – Pirulo, Adam Ratajczyk – Samu Corral.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt, Carlos Moros Gracia, Kamil Dankowski, Antonio Dominguez, Tomasz Nawotka, Piotr Gryszkiewicz, Łukasz Sekulski, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport