Składy: Wisła Kraków – ŁKS Łódź

Zespół Łódzkiego Klubu Sportowego o godzinie 20:30 rozpocznie wyjazdową batalię w ramach piątej kolejki PKO BP Ekstraklasy z Wisła Kraków. Przedstawiamy składy w jakich wystąpią w tym meczu oba zespoły.

Wisła Kraków: Michał Buchalik – David Niepsuj, Lukas Klemenz, Rafał Janicki, Maciej Sadlok – Kamil Wojtkowski, Vukan Savicević, Chuca, Jean Carlos Silva, Rafał Boguski – Paweł Brożek.

Ławka rezerwowych: Mateusz Lis, Serafin Szota, Michał Mak, Krzysztof Drzazga, Jakub Błaszczykowski, Marcin Wasilewski, Dawid Szot, Aleksander Buksa, Patryk Plewka.

ŁKS Łódź: Michał Kołba – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Artur Bogusz – Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Wolski, Ricardo Guima – Pirulo, Dani Ramirez – Łukasz Sekulski.

Ławka rezerwowych: Dominik Budzyński, Patryk Bryła, Kamil Rozmus, Wojciech Łuczak, Piotr Pyrdoł, Michał Trąbka, Kamil Juraszek, Łukasz Piątek, Rafał Kujawa.